Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Rozumíte JIM?

19. září 2014 v 8:47 | Drápek |  O někom, něčem...
Narazíte na ně na každém rohu. Stejně tak se vždy bude téma O NICH točit pořád dokola. Jsou tím nejlepším a zároveň tím nejhoším, co nás, ženy, může v životě potkat. Jasně! Řeč je o chlapech. :-)

Né že bych já ve svém věku byla nějak extra zralá na to, o nich polemizovat, ale protože jsem vždycky trávila čas spíš s tátou v hospodě, nebo na letišti mezi jinými pivními pupky, tak k tomu mám rozhodně co říct.

Je to už nějaký ten pátek, co jsem si našla úžasného přítele. Díkybohu můžu říct, že je to fakt chlap. Není to jen napomádovaný šampónek, který stojí celé ráno před zrcadlem, takže ani nemáte možnost se podívat, jestli nemáte kousek snídaně mezi zuby. Vlastně to vidím docela ráda, když se ani neučeše. Je to pro ně prostě zbytečné, ale víte co? Vždycky se nám budou líbit i takhle, no ne?

Občas si ale říkám, jestli mi nějaký ten vztah za ty nervy vlastně stojí, a pak si uvědomím, že stojí!
Rozčiluju se, že mi nenapíše, nezavolá...jsem pak zlá a podrážděná. Přitom chci jen vědět, jestli se má dobře. Ale když nepřijde ani krátká SMSka, tak si nemyslím, že by na tom byl se zájmem stejně. Jednu důležitou věc jsem ale pochopila už před lety. Chlapi prostě neuvažují jako ženský! Díkybohu! Toto je však myšlenka, se kterou se ne každá dokáže vyrovnat. Po krátké výměně názorů se svým přítelem, jsem došla k závěru, že chlapi na nás rozhodně myslí často, jen jim nějaká SMS přijde zbytečná, když se za tři dny znovu sejdeme. Jenže! Tři dny jsou pro každého jinak dlouhá doba. Proto je třeba si o tom pokecat přímo s tím Vaším a zjistit, co si o tom myslí.

"Jsme spolu, ale přesto mě nedrží za ruku, když jdeme po městě." svěřila se mi jednou kamarádka.
Já jí na to překvapeně odpověděla: "A tobě by nevadilo, že by se ti pořád potila ruka?" Ano vím, o pocení to rozhodně není, ale on nemá povinnost mít s vámi neustále přímý kontakt, že? Je přeci mnohem důležitejší, že tam v tu chvíli vůbec je, než aby nebyl.

Dalším kamarádčiným argumentem bylo to, že když se mají sejít v šest, tak tam zásadně v šest není.
Na světě je spousta lidí, kteří jednoduše neumí přijít v čas. Jedním z nich jsem i já, takže této situaci rozumím dobře. Avšak podle mě, když nejde o nějakou výrazně důležitou věc, tak je fajn vědět, že když příjdete o pár minut později, tak se nikdo nebude čílit, že čekal. V případě návštevy kina nebo nějaké události, kde čas opravdu hraje roli, je třeba připomenout chlapovi ještě předem, že by bylo skutečně vhodné, aby nepřišel pozdě.

Tak jsem podle svého úhlu pohledu napsala pár situací, které jsou na denním pořádku. Co je hlavní si uvědomit, že není důležité zaplnit také virtuální svět vašimi smskami, stačí, že existujete v tom skutečném. :-) A taky pamatujte, že chlapi nevidí nic stejně jako vy, proto je třeba se upřímně ptát a KOMUNIKOVAT. To je jistota. :-) Držím palce!

PS: a nevyvozujte žádné předčasné závěry!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jorika Jorika | Web | 19. září 2014 v 8:55 | Reagovat

Přiznám se, že chlapům moc nerozumím, ale na druhou stranu nerozumím dost často i ženským.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama