Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Nenech se svazovat strachem.

16. září 2014 v 17:23 | Drápek |  Koutek pro duši
http://indiebits.com/wp-content/uploads/2012/01/JumpFromMountaintoMountain.jpg
V poslední době se příliš často setkávám s tím, že se lidé něčeho obávají. Kamarádi se mi svěřují s tím, že nedokážou udělat byť jen malý krůček dál ve svém životě, protože je svazují negativní představy o tom, co všechno by se mohlo přihodit, kdyby se ke kroku odvážili.

Strach je naším denním chlebem, a proto si říkám, není na čase si ho konečně vychutnat? Postavit se mu čelem? Dle mého názoru ANO! Právě nastal ten čas. Vždy tu byl ten správný čas a vždy bude. Je jen na Vás, kdy se strachem začnete bojovat. Věřte, že odvážnému štěstí přeje.

Stále více se ozývají otázky zaměřené na lásku. Já si však myslím, že veškerá lidská činnost byla VŽDY mířena směrem k získání lásky. Ať už je to chtíč slávy, moci nebo peněz. Možností je mnoho.

Neboť láska léčí. Není zde místo pro strach, který pouze pustoší a láme srdce. Otevřete oči a nechce se unášet svou vlastní intuicí, svým srdcem. To Vás vždy pošle správným směrem, i když se tak od začátku nemusí zdát.

I když můžete být stále pod tlakem svého rozumu, uvědomte si, že i přesto jste svobodní a nikdo za Vás nemůže rozhodovat. Učte se v životě stát za pravdou, neboť ta je důležitá.

Ruku v ruce s odvahou k rozletu jde i zodpovědnost za tyto činy. Proto se snažte chápat druhé a nezraňujte je zbytečně, pokud se Vám, byť jen omylem, postaví do cesty. Poslouchejte své srdce, ale přemýšlejte, než cokoliv vyslovíte.

Zkoušky jsou pro Vás složité a vysilující, to chápu. Ale velmi důležité je neztrácet naději, nepohrdejte jí. A děkujte za tyto zkoušky, protože bez nich, byste si nedokázali pořádně užít krás života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama