Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

OMERTA

28. dubna 2014 v 18:10 | Drápek |  Omerta
Ahoj! Už nějakou tu dobu mi v hlavě leží nápad na parádní příběh, neodvažuji se nazývat to budoucí knihou. :D
Proto jsem se rozhodla začít ho po kouskách sepisovat. Předem říkám, že to nebude snadné ani pro mě, ani pro vás, pokud byste nedočkavě vyhlíželi další díly. Ale to jsem až příliš hlavou v oblacích. :) Nejprve bych vám chtěla osvětlit význam názvu -OMERTA.
Co nám poví tetička Wikipedie...

Omerta = Část kodexu mafie, podle kterého je člen organizace povinen vůči policii a úřadům zachovávat mlčení o všech aktivitách organizace a jejích členech, i kdyby se mělo jednat o jeho nepřátele. Porušení tohoto "zákonu mlčení" bývá trestáno smrtí. Omerta původně znamenala zákon cti, přestože její dodržování bývalo zapříčiněno spíše strachem než ctí a statečností.

Dobrý co? :DNikdy jsem si nemyslela, že by byl svět skutečně TAKOVÝ. Takový, jaký ho ukazují ve filmech nebo v hrách, které pařil můj brácha Dustin. Plný nenávistí, závistí, policejní brutality nebo hůř...mafiánů. I když je jasné, že režiséři někde inspiraci brát museli. Nakonec si ale každý udělá svůj vlastní názor. Aby mě policie nevyslýchala tisíckrát, pokud mě dřív nedostanou ONI, tak se s vámi musím o svůj názor podělit. Hned teď!
Jmenuji se Noelle Fraibergová. Je mi osmnáct let. Můj domov, i s mámou Julie, se náchází v Londýně, jehož polohu jistě znáte. Je to už celou věčnost, co jsem mámu neviděla. Otce neznám. Řekli mi, že zemřel, ještě než jsem se narodila...Jenže skutečnosti minulých let se během chvíle změnily v neskutečné.
...Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama