Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Tak co je s tebou Drápku?!

13. ledna 2014 v 18:14 | Drápek |  Zápisník
S novým rokem přišel pocit nepoznaných nekonečných sil...ale byli jen dočasné? Ne, nehodlám to připustit. Bojuju sama se sebou a čekám, co se z toho vlastně vyklube. A z čeho že? Ani moje mysl, ani srdce netuší, co se chystá. Jen vím, že to bude velké a že na to nezapomenu. Přijde láska? Noví přátelé? Netuším...Každý všední i nevšední den se ve mě střídají pocity velkého štěstí i smutku. Proboha, to ta puberta! Až bych se z toho picla!

Začala jsem víc malovat. Malé čmáranice, obrázky a obrazy. Teď dělám na jednom, který by se nám hodil do čajovny. Jen ukecat milého šéfíka. :D Z páry v čaji zrodil se drak, by ochránil tvou duši, hleď ho spolykat. :)
Měla jsem dokonce i velmi zajímavý rozhovor s tříďasem, který mi řekl, že se mám někdy vyprdnout, ano to řekl!, na povinnou četbu a malovat, kreslit, vytvářet...cokoli. Je to prý perspektiva každého. Tak dám na něj a budu v tom pokračovat...:)

Třeba si na tom vytvořím malou závislost, jako na posilování...Žjóva!...necelý měsíc posiluju na bříško, zadek a ruce a jsem z toho tak nadšená, že bych cvičila pořád! Jen moje fyzioterapeutka mi to nedoporučuje. Prý se svaly tvoří lépe po cvičení 4x týdně s denní pauzou. Lépe, rychleji a svaly si stihnou i odpočinout. :) Tak to jsem téééda zvědavá, jak budou kluci později klekat na kolena. :D A že budou!
No jo a co vlastně ti kluci? :) Rozčtvrtila bych je na kousky a ty hodila psovi. :D Dobře, dobře...to bych nikdy neudělala, ani tomu nejhoršímu nepříteli. Jen ať si následky svého jednání vyžerou tady, na Zemi. ;) Však víte. Opravdu se v nich nevyznám a oni to mají určitě taky tak. Drápky si momentálně brousím na jednoho umělce, kterého ve snech objímám už rok...Ale Bůh už si asi všiml mích modliteb a tak mi seslal možnost sblížit se s ním. Konečně!! Na maturitním plese, na který jsem zvaná, bude sloužit jako mentální podpora našim společným kámošům. Takže mě čeká představování, při kterém snad neomdlím, a možná snad, BOŽE PROSÍM!, prohodíme nějaké to slůvko. :) Při přihozené špetce štěstí to nějak zajiskří a budeeeee...Bude hepy end :D

A to teda bude! Už teď se to na něj určitě ve Vesmíru rýsuje.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 14. ledna 2014 v 20:54 | Reagovat

Malování a kreslení fajn, tak doporučuji jen pokračovat :)
______________
S šatičkama se rozhodně pochlubím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama