Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Drahé svátky a další výdaje.

3. ledna 2014 v 14:06 | Drápek |  Zápisník
Tak jsem zpět z cukrového svátečního útlumu. Bylo to fakt super! :)

Už od začátku vánočních prázdnin mě přepadala skvělá nálada, a tak jsem poslední dny před Štědrým večerem, využila k tomu, abych dovyrobila a dozabalila zbývající dárečky. S mou netrpělivosti...fakt sranda. Milou společnost mi dělala moje kočička Meguše, která se, jak už je jejím zvykem, zase povalovala na šustících papírech. Využila svých magických schopností a zachumlala se tak, že si musela nakonec vymňoukat svobodu. :D Je to vážně trdlo.
Vánoce mám hrozně moc ráda, protože je tu alespoň nějaké období, kdy jsou na sebe lidi milí a přejí si jen to nejlepší. Já to sice provozuju celoročně, ale tak znáte ten požehnaný pocit dobra, když je skoro všude. :)
24. prosince jsme celá rodina strávili celkem v poklidu. Dopoledne jsme zavítali tradičně do lesa a dali zvířátkům asi 20 kilo lahůdek na zimu. A já to nesla! Mohla bych to označit, jako zbytečné při pohledu na skoro kvetoucí zahrady, ale neudělám to. Zvířata miluju, tak ať mají taky hody. Stejně jako jsme měli my, když jsme se ZASE přejedli bramborovým salátem. Fuuu..ještě teď to citím. :D Musela jsem je překecávat, abysme si konečně rozbalili dárečky, když byl Ježíšek tak štědrý. Na mou žádost převalili pupky ke stromečku a mohlo se začít.
Sice na mě pod stromečkem nečekal můj vysněný kluk, ale pár vyprosených věciček, tam bylo. Za to moc, moc děkuju! :) Třeba krásný svetřík s motivy sobů, a protože mám takové kanadské motivy ráda, tak můžu být hrozně SWAG! :D Ne že by to bylo moje zbožné přání. *oči v sloup* To fakt ne.
Další dny jsme trávili pospolu a viděli jsme se s dalšími větvemi naší rodiny. Tam jsem byla spokojená, protože jsem konečně opět po roce viděla svého milovaného bratránka...ŽIVOTNÍHO KOUČE. Pokecali jsme a moje dušička zaplesala z nově nabytých vědomostí. :)
Silvestr jsem též trávila doma, protože vážně nemusím ty "společenské klubové akce", kde se každý musí nejvíc ožrat, aby byl považován za krále večírku. Naši byly u sousedů a já trávila večer ve společnosti mého oblíbeného herce a flašky šampáňa. Broskvovýho! Mňam! Po návratu rodičů zbývala do plnoci hodina a moje mamka, chudák znavená z práce, to vesele zalomila. Ani k přípitku jsme jí pak málem nevzbudili. :)
Prvního mě čekala malá deprese, možná z nudy?, kdy jsem přemýšlela nad tím, zda mě vůbec nějaká ta láska čeká, nebo co vlastně...Nebo jen nezávazný sex? :D

Jako největší novinu zbytku minulého roku bych označila to, že mi byla přidělena role ve filmu!!! Žjeáá! Pořád tomu nemůžu uvěřit, je to naprosto úchvatné! něco co jsem si celé roky přála a čemu jsem tolik věřila, se stane skutečností. Wau! A proto milí zlatí...VĚŘTE SVÝM SNŮM, PROTOŽE ČÍM VÍC SÍLY JIM DÁTE, TÍM PŘESNĚJI A RYCHLEJI SE SPLNÍ.

Usměj se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 3. ledna 2014 v 14:30 | Reagovat

Závidím ti, že jste to měli takhle v pohodě, u nás to bylo hrozný! :)
_____________
A ano, mám 5 tetování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama