Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Sundej Adidas a uvidíš až do duše.

13. listopadu 2013 v 18:46 | Drápek |  Koutek pro duši
Určitě je každý z vás zná, každý je potkal něčí je to kamarád. V tomhle článku bych se chtěla s vámi podělit o svůj názor na lidi "s adidaskou", jak s oblibou říkám. Nemám potřebu se někomu vysmívat, ani ho urážet. Je to jen moje vlastní dumání nad tím, proč se tak moc chtějí lišit a tak moc mít to nejlepší.

Takoví lidé rádi nosí styl á la hoper, modern cat atd...Růžové bundičky, čapky visící až na ramena, podprsenky zvědavě vyhlížející pod průhlednou blůzkou, zlatý řetězy...a další.
Styly vcelku hezké a někomu dokonce dokonale pasující, ale většině lidí nesedí. Pár mích přátel rádo nosí tento styl, ale patří ke krásným výjimkám, že jim sedí a umí ho nosit takovým způsobem, že nepůsobí, jako namyšlené články davu. Valná většina obdivující tento styl však bohužel moc rozumu do hrsti nepobrala a kompenzují si to právě tím oblečením, které pak působí na ostatní, jakože "luxusně" a tím je nějakým způsobem přitahuje. Naštěstí je to tak, že tito odvážlivci nosící nejnovější wayfarerky přitahují ty samé typy. Snad jen o fous zbabělejší, ty kteří ještě naštěstí nenašli obvahu zapnou zip u kalhot "nasrávaček".

Jednoduše řečeno...Podle mě mají tito lidé velké problémy nebo netuší, jak si poradit s vlastním životem. To a mnoho dalšího si kompenzují tvrďáckým stylem nebo, již zmíněným, hip-hop stylem a dalšími. Chtějí si mermomocí najít přátele, ať už dobré nebo jen dočasné, to je jim ukradené. Když jdou naproti vám a vy jste pro ně naprostá troska(tak jako já), ještě se za vámi drze otočí a div jim na místě nevyskočí oči z důlků. Vždy úplně slyším, co si myslí: "Proboha, a ta tu může žít?"

Neumím moc dobře vypisovat svoje myšlenky, honí se mi v hlavě tak rychle, že se často divím, jakože je nohy nebolí. Snad jen dodám, že je mi opravdu líto těchto bytostí. Měli svou šanci, ale jen málokdo si to uvědomí včas. V čas když je ještě možné najít jinou cestu. Být někdo úplně jiný a přinést světu další krásné světlo, které pod stíny "monster" již téměř vymizelo.

Ať jsi ten nebo ten věř, že ne vždycky to, co děláš je zrovna to nejlepší. Najdi si přítele, který ti poví: "Kámo tak to se ti nepovedlo." a nebo: "Já zírám, jsi fakt skvělá/ý."


(c) by Jemmynen
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama