Autorka blogu se předem omlouvá za možnou nepřehlednost svých článků, 
jelikož myšlenky proudí rychleji než její prsty.
Děkuji za pochopení.

Stát - město - čtvrť - ulice - škola - chodba - MOJE TŘÍDA

25. listopadu 2013 v 10:23 | Drápek |  Drápek
Jak to máte se svojí třídou vy? Usmívající se Jste skvělá parta, nebo mezi sebou spíš tak přežíváte? Já měla v životě tři třídy...na prvním stupni, na druhým stupni základky...a teď na střední. Základku jsem protrpěla s fyzickým a hl. psychickým šikanováním...ale teď...Teď, díkybohu, jsem našla konečně skvělou třídu! Mám boží spolužáky a díky za to!

Děkuji za to, že mám tak super spolusedícího!Lepšího jsem si snad nemohla přát! V životě jsem nenašla někoho, kdo by byl semnou tak sehraný v přehazování taháků a radění, když hlava je prázdná. Dokážeme si poradit, i když zabijácké oči učitele míří přímo na nás. Je to paráda, když ho pozorujete a on se pořád usmívá.Usmívající se Je to takovej stydlín. No spíš býval...teď už se otrkal. Ale i tak je stále nejhodnější. Usmívající se Mám ho ráda!

Děkuji za mojí milovanou Moňulínu!
Ona je kamarádka, kterou jsem v životě hledala. Poslouchá mě, směje se semnou, je šílená a to žeru, kouká semnou na hezký zadky kluků..NevinnýSmějící seV životě jí nepřestanu otravovat! Mám jí moc ráda!

Dál už konkrétně jmenovat nemůžu...Tohle jsou dva nejvyšší z nejvyšších! Mrkající

Můžu říct jen to, že mám hrozně ráda kluky v naší třídě...ať už na některém jen něco, nebo všechno...Každý je svůj a je s nimi sranda! Třeba ti dva, co sedí předemnou...Teploušci naši. Smějící se Kulihrášci, jak si říkají.Další je náš velký polštář, svůdník, striptér...atd. Smějící se Není třeba uvádět detaily.

Jako poslední skupinu udávám náš drbací koutek..."Blondýny" Smějící se Bavím se s nimi normáně. Jsou v pohodě, za což jsem moooc ráda, protože s podobnýma jsem měla vždycky problémy. Samozřejmě je mezi nimi jedna výjimka, která spíš ale žárlí...Jenže to není moje chyba. Ona nedokáže ani otevřít oči, aby se měla čemu zasmát...nedokáže otevřít pusu, aby vypustila hezk slova do éteru..Stává se.

Toť shrnutí..Usmívající se Musela jsem se s vámi podělit o to, že je mám tak ráda. Možná spíš pochlubit. Nevinný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hádej kdo:-*** Hádej kdo:-*** | 25. listopadu 2013 v 20:06 | Reagovat

Skvělý článek, můžu jedině souhlasit.
Jsme ráda, že jsem zrovna v naší třídě! Je to super. I když teď bez kluků nuda, které vládne blonďatá příčesková královna, ale jinak je to paráda, těším se díky vám do školy.
Navíc naší třídu a školu obecně mám ráda z jednoho skvělého důvodu - dala mi TEBE. Jsi ta nejlepší kamarádka, jakou jsem si jen mohla přát. Pomůžeš, poradíš a vyslechneš, rozesměješ a tak dále. MÁM TĚ STRAŠNĚ RÁDA ! :) A jsem za Tebe strašně vděčná. Jsi nejlepší holka, jakou znám :)

2 Už vím kdo <333 Už vím kdo <333 | Web | 26. listopadu 2013 v 10:44 | Reagovat

Ty jsi úúúúžasná! :* Děkuji za všechno, co jsi pro mě kdy udělala, děláš a možná uděláš. :D :* Není nad to si počkat a být trpělivý, život ti pak přinese něco božího! Třeba TEBE ♥ :* :P A nebo naše teplý kluky :DD

3 maky maky | Web | 10. února 2014 v 21:23 | Reagovat

"Blondýny" :D cheche tos vystihla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama